Klausimas: kaip parodžius dėmesį ir susidomėjimą vyru, neišsiduoti, kad jis vienintelis, kuris man labiausia rūpi?

Mano atsakymas būtų toks:
Reiktų netik parodyti dėmesį, susidomėjimą ir jo išskirtinumą („na, neveltui aš tau rodau dėmesį, nes jei rodau, tai tik išskirtiniams“), bet ir nebijoti parodyti, jog jis vienintelis, kuris tau rūpi.
Kodėl? – nes vyrus tai be galo veikia! Be galo!!!

Tačiau!!! Nereikia daryti NIEKO, nesiimt JOKIOS iniciatyvos, kad jūsų santykiai įsigalėtų ir kad jus daugiau laiko praleistumėte kartu.

Tokia moteris keri ir žavi vyrūs iki beprotystės, nes du magiški komponentai susiplaka į tobulą kokteilį, kuriam vyrai tiesiog negali būti abejingi.
Tai: moters nepriklausomybė ir mokėjimas vyrą paversti išskirtiniu.

Tokia moteris užburia todėl, kad parodydama dėmesį vyrui, neparodo jokių intencijų kuo greičiau jį „supakuoti“, kad jis būtų tik jos ir niekieno kito. Atvirkščiai, savo nepriklausomybe, skatina vyrus siekti jos ir padaryti taip, kad ta moteris būtų jo ir niekieno kito.

O kaip dažniausiai merginos elgiasi? Apsimetinėja, kad vyras jos nedomina, o kai vyras pasiekia tokios moters palankumą, kaip mat "užsikaria jam ant kaklo“ ir daugiau niekuo gyvenime nesidomi, apart juo. Na, o laikui bėgant, dažnam vyrui, kaip taisyklė, tokia „našta ant kaklo“, pradeda varginti. Ir kas tada? – norisi ją atsikratyti.

Dar šis tas svarbaus! – jei jus parodot vyrui savo dėmesį, susidomėjimą juo ir panašiai, bet tas vyras nepajudina nė pirštelio, kad jus pasiektų – pamirškite jį! Jis tiesiog nesusidomėjo jumis ir jus ne jo skonio.

Graužtis dėl to neverta. Mes negalim atitikti kiekvieno vyro skonį. Ir tai, kad neesam kažkam įdomi, tai dar nereiškia, kad visas turėtas mūsų asmenybės įdomumas, kažkur išgaruoja. Tikrai ne!

Tad pasikedenkite plunksnas, ištiesinkite nugarą ir drąsiai žingsniuokit pirmyn!

Metai sarasas: 
2015