Pasitikėjimą savimi, kuris pastatytas tik ant išorės grožio „kortos“ galima be galo greitai sugriauti. Pakanka tik taiklios kritikos ar palyginimo su gražesniu žmogumi, bakstelėjant pirštu į silpniausią vietą.

Be kita ko, žmonės, kurie puoselėja tik savo išorinį grožį, serga tuštybės ir arogancijos „ligomis“. Nors išorė pritraukia dėmesį, tačiau sklindantis vidinis šaltis neskatina žmonių jausti simpatiją, vien tik gražia išvaizda pasižyminčiam žmogui.

Dėl šios priežasties, gyvenime sutinkam daug gražių, bet vienišų žmonių. Vien tik žiūrint į juos, būna sunku patikėti, jog tokie gražūs gali būti vieniši.

Tačiau kai pradedi analizuoti tokį žmogų, lengvai randi atsakymą „kodėl“. Tai :
Savęs sureikšminimas .... arogancija... ciniškas požiūris į aplinkinius.... kitų sumenkimas, nematymas savęs vertų... nemokėjimas mylėti... daugybė kompleksų (kaip bebūtų keista!)... savo įvaizdžio puoselėjimas... įvairios baimės (būti atstumti, pasirodyti silpni ir pan...) ir taip toliau, ir panašiai..

Bet blogiausia yra tai, kad ... tokie žmonės savyje problemų nemato. Tik vienetai, kurie perserga „žvaigždžių liga“ dėl savo grožio ir pavargę nuo vienišumo ar paviršutiniškų santykių, pradeda ieškoti atsakymų savyje...

Metai sarasas: 
2015