Straipsniai

3 NEIŠTIKIMŲ MOTERŲ KATEGORIJOS

3 NEIŠTIKIMŲ MOTERŲ KATEGORIJOS

 

Psichologinių priežasčių, kodėl moterys ryžtasi sąmoningai neištikimybei, yra ir dar daugiau. Viskas priklauso nuo moters asmeninės psichologijos, jos vyro psichologijos ir aplinkybių, kuriose ji gyvena. Tačiau visas jas vienija bendra ypatybė – tai yra apgalvotas, pasvertas, sąmoningas žingsnis į kairę.

Kodėl jos tai daro? Kodėl nepalieka vyrų ir renkasi dvipatystę?

 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/…/kodel-neistikimos-buna-moterys-prieza…

3 MEILUŽIŲ TIPAI

3 MEILUŽIŲ TIPAI

 

Žmonoms, sužinojusioms apie vyro neištikimybę, siūlyčiau neskubėti su fatališkais sprendimais. Jei vyras nenori su jumis skirtis, reiškia jūs esate ta moteris, su kuria jis nori būti. Išardyti ir viską sugriauti yra daug lengviau, nei atleisti ir pabandyti iš naujo.

 

Dažnai suteiktas antras šansas suteikia galimybę atgaivinti santykius ar net perkelti juos į aukštesnį lygį.

 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/…/meiluze-meiles-auka-ar-bejausmis-grob…

3 NEIŠTIKIMŲ VYRŲ KATEGORIJOS

3 NEIŠTIKIMŲ VYRŲ KATEGORIJOS

 

„Ir vis tik, kas kaltas? Ta moteris, kuri žino, kad jis turi žmoną, šeimą? Vyras, kuris ieško nuotykių kitur? Ar žmona (jei jau susituokę), kuri, atrodo, ir graži, ir protinga, ir šilumos suteikia, ir lovoj nenuobodi, bet kažkas vis tiek negerai, kad vyras ieško kitų.“ – pabandysiu atsakyti į šiuos klausimus.

 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/…/metas-keisti-poziuri-meiluzes-nenuvil…

ŽMOGUS IR JO VEIDAI

ŽMOGUS IR JO VEIDAI
 

Žmonės nevaidina savęs. Žmonės turi savybę keistis ir būti skirtingi priklausomai nuo situacijos, aplinkybių ir žmonių su kuriais bendrauja. Kuo įvairiapusiškesnis žmogus, tuo daugiau veidų jis savyje turi. Ir tuo daugiau įvairios savirealizacijos jam prireikia.

 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/…/socialine-kauke-ar-tikrasis-tavo-veid…

 

KAS TAS TOBULUMAS?

KAS TAS TOBULUMAS?

 

Ne visi iš prigimties linkę vadovauti, ne visi randa savyje veržlumo kažko siekti. Todėl svarbiausia gyvenime įsiklausyti į save ir savo norus.

 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/…/kodel-aklai-siekiame-tobulybes-nesupr…

Patyčių prevencija
Patyčių prevencija

PATYČIŲ PREVENCIJA

 

Išmokti atsiriboti nuo patyčių ir nereaguoti į jas – misija įmanoma. O noras, kad visi žmonės elgtųsi ir kalbėtų mandagiai yra nerealus.Gyvenimas suteikia galimybę patobulėti – įgyti gebėjimą valdyti situaciją, nepasiduoti emocijoms. Ir tik nuo tavo požiūrio į save, gyvenimą ir kitus žmones priklauso, ar būsi patyčių auka, ar tiesiog džiaugsies gyvenimu ir nereaguosi į tai, ką apie tave kalba kiti.

 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/gyvenimas/karjera/paprastas-bet-labai-efektyvus-buda...

10 TOBULOS MOTERS SAVYBIŲ

10 TOBULOS MOTERS SAVYBIŲ

 

Mokėkite elgtis su vyrais. Perpraskite jų psichologiją. Jauskite savo vertę ir savo svarbą jo gyvenime be nuolatinio žodinio ar kitokio patvirtinimo, kad tokia esate. Mokėkite prisitaikyti, žaisti gudrumu, meilumu, švelnumu siekiant savo tikslų. Ir niekada su jais nekonkuruokite jokioje srityje. Kiekviena protinga moteris žino, kad ji tokia yra be noro kitiems tai įrodinėti. Ir kiekviena moteris bus karalienė tada, kai savo vyrą privers tapti karaliumi.

 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/pilietis/voxpopuli/kaip-as-tapau-moterimi-gebancia-pavergti-kiekviena-vyra.d?id=64670115