Kas yra ta sielos laisvė?

Tai visų pirma suvokimas, kad šioje žemėje tau niekas nepriklauso, kaip ir tu niekam nepriklausai.

Žmogaus siela gimdama šioje žemėje gauna kūną, tam, kad eitų per gyvenimą kaupdama patirtį bei turėtų galimybę patobulėti. Ką žmogus pasiima su savimi po to, kai jo siela palieka kūną ir užbaigia dar vieno savo gyvenimo istoriją? Ką?!

Ogi nieko materialaus: nei namų, nei pinigų, nei kitokių daiktų, nei mylimų žmonių, net savo kūną, kaip materiją, palieka žemėje. Vienintelis dalykas, ką siela išsineša iš gyvenimo – tai sukauptą patirtį ir užgyventą karmą. Daugiau nieko!

Dėl to, laisvos sielos žmonės gyvenime jaučiasi nuo nieko nepriklausomi. Dėl savo laisvumo buvime savimi, pozityvumo ir skleidžiamos teigiamos energijos, jie tampa patrauklūs "magnetukai", nepriklausomai nuo to kokia jų išorė. Jie iš tų apie kuriuos sakoma: "nežinau, ką jis tokio turi, bet žiauriai traukia".

Tai tikrai nėra savanaudžiai savimylos egoistai. Taip apie juos gali kalbėti tik tie, kurie linkę tokį žmogų, vienaip ar kitaip, pažaboti. Jie, taipogi, kitų žmonių prie savęs jėga nelaiko. To neprireikia dėl to, kad jie būna visa ko donorai: pozityvumo, gerumo, meilės, dėmesio... Todėl tokį žmogų sunku palikti net tada, kai kažkas jame stipriai netenkina. Ir tokiu žmogumi gali tapti kiekvienas. Tai priklauso tik nuo požiūrio į gyvenimą ir save.

Nuoširdžiai Jūsų – Sol.Veiga

Metai sarasas: 
2015