Visais laikais, kai mano draugės susirasdavo naują vaikiną, vienas iš mano svarbiausių klausimų skambėdavo taip: kiek laiko jis yra vienišas ir kodėl išsiskyrė su buvusiąją. Kokią prasmę turi šis klausimas?

Gyvenime neretai pasitaiko atvejų, kai į naują pažintį žiūrima tik kaip į galimybę numalšinti kraujuojantį skausmą dėl šviežiai nutrūkusių santykių. Tačiau, net ir vyro atsakymas į klausimą „kodėl nutrūko buvusieji santykiai“, negali garantuoti, kad ex moteriai jis daugiau nieko nejaučia. Jei vis tik yra taip, kad jausmai dar tyvuliuoja ir jo ex sumąsto jį susigrąžinti, tokiu atveju, ji turi nemažus šansus tai padaryti.

Pagal ką nuspręsti, kad buvusioji kelia pavojų jūsų naujiems santykiams? – Pagal vyro elgseną. Kai vyras savo ex nieko nejaučia, o pastaroji jį bando paveržti iš naujosios, tokiu atveju vyras neplepia apgailėtino ex elgesio nuo naujosios. Pats neieško dingsčių su ja kontaktuoti ir nesidomi jos gyvenimu. Viskas ką jis daro, tai iš mandagumo atsako į jos skambučius ar žinutes iki tol, kol ex įkyrumas neperžengia ribos.

Jei jūsų naujoji simpatija slepia kontaktavimą su savo ex nuo jūsų (o jūs kažkokiu būdu apie kontaktavimą sužinote) arba pats ieško dingsčių ir pasiteisinimų, kodėl jam reikia su ja palaikyti ryšį: skambintis, rašinėtis ir gražiai draugauti, tokiu atveju aišku tik viena – toleruoti tokį vyro elgesį lygu negerbti savęs.

Bet tokiu atveju, imtis tiesioginių grumtynių su ex yra žema ir kvaila. Niekas neturi teises kito žmogaus reikalauti vienokio ar kitokio elgesio dėl to, kad jo gyvenimas būtų lengvesnis. Kiti žmonės neprivalo savo gyvenimo gyventi taip, kad jums būtų patogu gyventi savąjį. Viskas ko jūs galite reikalauti, tai pagarbos sau. Ir jei į šiuos reikalavimus neatsižvelgiama, vadinasi šalia to žmogaus, jums ne vieta.

Atminkit, mielos moterys: vyrai - nėra šuniukai ant kurių kaklo jūs galite uždėti antkaklį ir pririšti jį prie savo namų, tad grumtis, dėl vyro šeimininkės statuso, su kita yra kvaila. Nėra įstatymo draudžiančio pavergti svetimą vyrą. Jei tai nepavyks to siekiančiai ex, galbūt atsiras kita, kuri mėgins įveikti šį iššūkį. Jei ne kita, tai dar kita...

Ar reikia plūstis su kiekviena, kuri pasikėsins į jūsų „nuosavybę“? O gal pakaks suvokti, kad jūsų vyras yra toks nuostabus ir daugelio moterų geidžiamas, o JŪS ESATE JO IŠRINKTOJI? Nepamirškit, kad tai jis sprendžia su kuria jam būti. Ir būna su ta, kurią myli ir iš kurios jaučia meilę ir pagarbą (pasitikėjimą).

Metai sarasas: 
2015