Tikrai nemažai sulaukiu moterų laiškų būtent šia tema. Gyvenime neretai pasitaiko situacijų, kai išsiskyrus porai, vienas iš buvusiųjų, prisidengęs draugo vaidmeniu, bando susigrąžinti savo ex porą. Ypatingai tai būdinga moterims.

Savo draugiškumu, paslaugumu, geranoriškumu, noru tęsti bendravimą esant draugų kategorijoje, jos (ex draugės, žmonos) neretai išprovokuoja esamosios moters pykčio ir pavyduliavimo jausmus. Jos pradeda jausti konkurenciją ir baimę, kad vyras grįš pas buvusią. To pasėkoje padaro didelę klaidą – pradeda kištis į jų santykius ir reguliuoti kas kaip turi ar neturi bendrauti. Kitas variantas: dėl baimės prarasti mylimąjį sušlubuoja savivertė ir santykiai pakinta.

Klausia manęs: kaip kovoti su įkyria buvusiąja?

Mano atsakymas paprastas: niekaip! Jums užteks tik paprasto suvokimo, kad jūsų vyro buvusioji, EX TAPO NE ŠIAIP SAU. Supraskit, kad jei jo buvusioji ieško dingsčių su juo kontaktuoti, tai reiškia, kad JAI blogai be jo, bet ne jam. Joks normalus vyras nepaliks esamos moters su kuria puoselėja santykius ir jaučia jai jausmus, dėl kažkokios ex, kuri ex tapo ne be priežasties.

Šioje vietoje aš matau tik vieną grėsmę: esamosios pavydas, nepasitikėjimas ir nepasitenkinimas tuo, kad ex lenda vyrui į akis gali rimtai sužaloti gražius santykius! Nepadaryk tokios klaidos!

Nepriekaištaukite jam dėl to ir nereiškite pavydo ten, kur tikai jam ne vieta reikštis. Juk ne jūsų vyras jai skambinėja, rašinėja ar kitaip provokuoja jo dėmesį. Tai, visų pirma, tokios moters problema ir šiek tiek jūsų vyro, nes jam tikrai nėra malonu, kai buvusioji meta šešėlį ant esamų santykių. Jūsų problemos atsiras tada, kai pradėsit priekaištauti jam dėl to, dėl ko jis nėra kaltas. Juk žinia, kad pavydas neretai išskiria ir didžiausią meilę patyrusius žmones.

Leiskite jam pačiam susitvarkyti reikalus su ramybės neduodančia drauguže. Jis greičiau su ja nutrauks ryšius jei jūs vyru pasitikėsite ir nesikišite į tuos reikalus, nei spausit jį tai padaryti.

Metai sarasas: 
2015