Tęsiant pavyduliavimo temą...

Antroji su pavyduliavimu susijusi problema skamba daugmaž taip: „mano vyras/draugas yra labai pavydus ir pagrindinė mūsų barnių priežastis yra jo keliamos pavydo scenos“.

Kadangi į mane kreipiasi tik moterys, tai šią problemą analizuosiu iš moteriškos pusės, tačiau analogiškai būna ir atvirkštiniam variante, tik pavydžios moterys būna ne tokios agresyvios ir dažniau suvokia savo pavyduliavimo problemas.

Turbūt nerastumėme nei vieno žmogaus, kuris nebūtų patyręs šio jausmo. Pavyduliavimas nekelia problemų, kai jis nėra išreiškiamas priekaištais, kaltinimais, psichologiniu teroru ar kitokiomis priemonėmis, kurios veikia kitą žmogų.

Manęs klausia: ar įmanoma pakeisti pavydų vyrą. Mano atsakymas – NE. Tačiau... Jis gali pasikeisti JEI... TIK... pats suvokia savo problemą ir NORI keistis.

Antras „tačiau“ – tokių vyrų yra vie...ne...tai! Vienetai vyrų, kurie suvokia savo pavyduliavimo problemas! Visi kiti kaltina moteris, kurios provokuoja pavyduliavimo protrūkius.

Taigi, koks mano patarimas moterims, turinčioms ūmiai pavydžius vyrus? – Jei jūs galite tai toleruoti ir stengtis maksimaliai neprovokuoti tų vyro jausmų, tuomet susitaikykite su šia vyro savybe be lūkesčių jį pakeisti.

Jei partnerio pavyduliavimas trukdo santykiams ir pavydo protrūkiai kenksmingi jūsų fizinei būklei - pamirškite visas meiles ir nustokite tikėti iliuzija, kad vieną dieną visa tai baigsis, nes... nesibaigs, tol kol jūs tai toleruosite.

Gyventi su ūmiai pavydžiu vyru gali tik mazochistinių poreikių turinti moteris. Tad jei jūs turit tokią draugę, kaimynę ar giminaitę, kuri skundžiasi koks baisus pavyduolis yra jos vyras/sugyventinis/draugas, bet toliau tęsia gyvenimą šalia jo – nustokite norėti jai padėti, nes padėti sau gali tik ji pati.

Nuoširdžiai Jūsų – Sol.Veiga

Metai sarasas: 
2015