Kartą, vienas žmogus, bendraudamas su manimi ištarė frazę: „gal vis tik yra tokių idealių porų, kur vienas apie kitą viską žino“ .
Užvirė labai įdomi diskusija apie idealias poras atvirumo tematikoje.

Suprantu, kad tai yra labai subjektyvus dalykas – kaip labai save atverti savo partneriui, tačiau aš turiu asmeninių pastebėjimų, jog..

.... Kuo daugiau, poroje žmonės vienas apie kitą žino, tuo mažiau lieka, asmenybės patrauklumą kuriančių, paslapčių.
.....Kuo labiau žmonės vienas kitą įsileidžia į asmeninę erdvę, tuo labiau jie tampa draugais, kambariokais, giminaičiais, kuriems dėl kažkokių dalykų smagu leisti laiką kartu, bet ... laikui bėgant, vienas į kitą nustoja žiūrėti, kaip į geismo objektą.

Seksas tokioje poroje tampa mechaninis procesas, patenkinantis kūniškus poreikius, tad ilgainiui arba ieškoma kaip paaštrinti seksualinį gyvenimą, arba... aistros dirgikliai kurstomi su kitais partneriais.

Tuo tarpu, tos poros, kurios laikui bėgant sugeba išlaikyti susidomėjimą vienas kitu, kurios turi savo ir gerbia partnerio privačią erdvę, išlaiko tikros poros statusą vien dėl potraukio ir geismo vienas kitam.

Tik deja, gyvenime retai pasitaiko tokių porų, kurios vertintų savo ir gerbtų partnerio privačią erdvę, bei mokėtų gyvent poroje, nesisavinant kito žmogaus.

Pamąstykit apie tai...

Metai sarasas: 
2015