Apie trečią kategoriją - Tuos, kuriems svarbi šeima, bet dar svarbiau yra joje jaustis visapusiškai laimingiems.
Šios kategorijos vyrai pasižymi bendra nuostata – šeima turi būti tai, kur visada gera, jauku ir kur norisi skubėti po darbo dienos.

Kai kurie iš jų pakankamai kaprizingi ir gyvenimo išlepinti asmenys, nemokantys įvertinti tai ką turi ir gauna šeimoje (nes visada nori geriau, arba nori to, ko neturi).

Kitiems net gėda pripažinti, jog jie turi poreiki turėti meilužę, nes visada šeimą įsivaizdavo kitaip, kitokius santykius su žmona. Meilužė jiems reikalinga, kaip nuoskaudų "plovėja".

Treti pernelyg jautrus tampa meilės stygiui, nes tai kerta per jų savivertę, tad meilužė jiems būtinai turi būti tokia, iš kurios jaustų meilę ir dėl kurios galėtų palikti nelaimingą santuoką.

Na ir daugelis kitokių situacijos ir asmenybės niuansų, tačiau, visi šios kategorijos vyrai, nesunkiai paliktų šeimą, dėl kitos moters, kuri jam įžiebtų naują viltį ir svajonių gyvenimo šeimoje viziją.

Šių postų trilogija norėjau moterims suteikti galimybę plačiau įvertinti vyrų neištikimybę. Tikrai ne visi tam ryžtasi vien dėl to, kad jų kraujyje pulsuoja padidintas testosterono kiekis, kurio jie nesuvaldo. Ne vien dėl to, kad jie „suknisti patinai“, kurie nėra sutverti monogaminiams santykiams.

Kaip ir nėra taip, kad dėl vyrų neištikimybės, visais atvejais, kažkuo dėta būtų ir su juo gyvenanti moteris.

Metai sarasas: 
2015