Antra, neištikimų vyrų kategorija:
Tie, kuriems šeima (vaikai) yra didelė vertybė, bet joje asmeninės laimės (meilės) jie nepatiria.

Kitaip, nei pirmos kategorijos vyrai, jie nėra laimingi šeimoje dėl patologinių santykių su žmona. Šios kategorijos vyrai gali būti labai skirtingi: nuo tokių, kurie darė viską santykiuose su žmona, kad tik nereiktų ieškotis meilužės, nors minimaliam sekso ir bendravimo poreikiui patenkinti iki tokių, kurie darė viską, kad išlaikytų ilgalaikę partnerystę su meiluže, nes tik dvigubo gyvenimo variantas eliminuodavo meilės ir šeimos išsaugojimo problemas.

Gyvenimo situacijų ir patirčių pavyzdžiai, šiame plane taipogi labai skirtingi: nuo tokių šeimų, kuriuose neištikimybė buvo legalizuota, o gyvenimas šeimoje išlaikomas dėl taurios misijos - išauginti bendrus vaikus kartu, iki tokių, kurie bijojo savo žmonų, kaip velnias kryžiaus vien dėl baimės būti išskirti nuo savo vaikų, jai sužinojus faktą, apie jo intencijas susirasti meilužę.

Šios kategorijos vyrai nėra tokie nepalaužiami ir nepaveikiami, kaip pirmieji, nes yra pažeidžiami, dėl to, kad nėra savo žmonų mylimi, suprasti ir įvertinti. Nemylimas vyras yra jautrus vyras. Dar jautresnis jis yra kitos moters dėmesiui ir meilei.

Tokį vyrą paveržti ir išvilioti iš šeimos nėra nei labai sunku, nei labai paprasta. Iš vienos pusės jį laiko jo kūnas ir kraujas t.y. šeimoje augantys jo vaikai, iš kitos pusės masina noras jaustis vertinamam ir mylimam, kitos moters draugijoje.

Kas laimės: šeima ar meilužė – šioje vietoje priklausys nuo to, kokia moteris yra meilužė ir kokia – žmona.

Metai sarasas: 
2015