Neištikimybė – be galo jautri ir aštri tema. Nėra pateisinimų, išteisinant neištikimybės faktą, žinant tai, kad žmogus yra mąstantis sutvėrimas, kuris savo proto pagalbą gali suvaldyti kai kuriuos biologinius instinktus.

Vis tik... norėčiau pabandyti praplėsti šios temos sampratas ir požiūrį į kai kuriuos aspektus ir niuansus.

Savo socialinio eksperimento metu, man teko pažinti ir įsigilinti į nemažą skaičių vedusių, ar partnerystėje gyvenančių ir įsipareigojusių vyrų. Juos galėčiau suskirstyti į tris kategorijas:
1. Tie, kuriems šeima yra didelė vertybė, joje jie laimingi, mylimi.
2. Tie, kuriems šeima (vaikai) yra didelė vertybė, bet joje asmeninės laimės (meilės) jie nepatiria.
3. Tie, kuriems svarbi šeima, bet dar svarbiau yra joje jaustis visapusiškai laimingiems.
(p.s. Yra ir ketvirta kategorija, bet su šios kategorijos "primatais" bendrauti orumas neleido)

Analizuojant, į pirmąją kategoriją patekusius vyrus, turbūt dažna moteris pasakytų, jog tai neįmanoma, kad laimingoj santuokoj gyvenantis vyras, norėtų turėti meilužę. Atleiskit, kad sugriausiu, šią nuostabią ideologiją, tačiau tokių atvejų, deja, pasitaiko ir ne taip jau retai.

Noriu atkreipti dėmesį moterų, kurios yra pirmos kategorijos vyro meilužė – šansų jį paveržti iš žmonos ir šeimos – jūs neturit!!!
Nėra jokių galių ir jokių stebuklingų būdų kitai moteriai išvesti tokį vyrą iš šeimos.

Jiems meilužės reikalingos seksualiniam gyvenimui paįvairinti, savo poligamišką prigimtį realizuoti, adrenalino poreikiui pasotinti, bendravimui, naujų moterų suvedžiojimo džiaugsmui patirti, bet ne daugiau.

Jei toks vyras pajaučia gilesnę simpatiją ar jausmų užuomazgas kitai moteriai – pats bėga nuo jos kuo toliau.

Jie nenori patirti jokių jausmų su kita moterimi apart aistros, vien dėl to, kad savo šeimoje ar santykiuose gauna pakankamai meilės ir nenori jokios jausminės sumaišties savo galvoje, dėl kitos moters.

Tokio vyro žmona, greičiausiai visą gyvenimą nugyvena laimingai ir miršta, taip ir nesužinojusi skaudžios tiesos, jog savo mylimojo kūnu dalinosi su kitomis moterimis. Tokie vyrai daro viską, kad apsaugotų savo mylimą moterį nuo bet kokios informacijos apie tai, jog kūniškai jie nėra joms ištikimi.
Beje, kai kurie nelabai ir jaučiasi neištikimi, o į tai žiūri labai pragmatikai, vos ne kaip į gamtinių reikalų atlikimą su euforijos prieskoniu.

Metai sarasas: 
2015