Apie minčių galias yra prirašyta aibes knygų. Pripasakota daugybę pavyzdžių. Biblijoje apstu metaforų apie minčių galias. Net mokslininkai įrodė minčių galią!

Jeigu kiekvienas tai suvoktų - kokia stipri yra minčių galia - žmonės niekuomet negalvotų negatyviai.

Elementariausias, visiems žinomas pavyzdys apie pustuštę/puspilnę stiklinę, aiškiai leidžia suprasti, kad nuo mūsų požiūrio į kiekvieną gyvenimo situaciją, priklauso MŪSŲ VIDINĖ BŪSENA.

Optimistai (tie, kas mato stiklinę puspilnę) visada iš gyvenimo gauna daugiau nei pesimistai (tie, kas mato stiklinę pustuštę). Kodėl? – todėl, kad jie TIKI, kad bus tik geriau, džiaugiasi, tuo ką turi DABAR ir kaip taisyklė – GAUNA tai kuo tiki („Ko tik melsdamiesi prašote, TIKĖKITE, kad gaunate, ir TIKRAI TAIP BUS.“ - Morkus 11:24).

Tas pats nutinka ir pesimistams - jie gauna, tai ko tikisi. O tikisi jie dažniausiai nelaimių, nesėkmių, santykių griūčių, praradimų ir etc.. Jie net bijo pasidžiaugti ŠIĄ AKIMIRKA, nes „žino“, kad tai laikina ir kad tuoj tuoj, bus vėl blogai. Ir aišku, likimas juos „apdovanoja“ tuo, kuo jie tiki.

Pesimistai visada randa priežasčių, dėl ko jiems būti nepatenkintiems. Kitose žmonėse jie taip pat mato tik trūkumus ir neigiamumus, nes patys NĖRA SAVIMI PATENKINTI. Savimi jie taip pat neranda priežasčių pasidžiaugti. Tai būna labai menkos savivertės žmonės, kurie engdami kitus, akimirkai pasijaučia neesantys patys blogiausi.

Laimėj, kai kurie, pastarajai kategorijai priklausantys, žmonės suvokia, kad toks jų būdas žudo juos pačius, imasi veiksmų ir keičia save.

Metai sarasas: 
2015