Jei yra melas, yra melagiai, tai yra ir tie, kuriems meluojama smile emoticon.
Melas – išties yra be galo plati tema. Kaip jau minėjau ankstesniuose postuose apie melą – meluojama dėl įvairių priežasčių. Tam, kad susiaurint melo tematiką, šį kartą kalbėsiu tik apie melą, kuris yra naudojamas porose.

Pažinties pradžioje, melu žmonės bando pasirodyti geresni, dėl noro labiau patikti, tam, kuriam meluojama. Tokiu atveju, reik suprasti, kad meluojama ne tam, kad apmulkinti, o tam, kad sukurti gražesnį savęs įvaizdį. Įsižeisti, demaskavus melagį, šioje vietoje būtų kvailą. Kaip ir kvailą „nurašyti“ melagį, jei tas melas, nėra reikšmingas.

Melas ilgalaikiuose santykiuose, taip pat gali būti nereikšmingas į kurį tiesiog nereiktų kreipti dėmesio. Tarkim, jai moteriai ryškiai nepatinka kažkoks vyro draugas ir ji nenori, jog jiedu bendrautų. Ką tokiu atveju daro vyras, kuris nori ir bendrauti su draugu, ir nepiktinti savo moters? – ogi meluoja! Ir jei kažkokiu būdu moteris sužino tiesą, tai prieš reiškiant priekaištus ir kaltinant vyrą melu, siūlyčiau pažiūrėt į save veidrodyje ir paklausti savęs: „kas aš tokia, kad galiu sau leisti reguliuoti su kuo mano vyrui bendrauti, su kuo ne“? - Žmona ir bendrų vaikų motina, tai nėra lygų vyro valdovė ir šeimininkė. Ir tokių pavyzdžių, kai šeimoje vyras meluoja tik dėl to, kad nenori piktinti savo moters ir tuo pačiu nori daryti, tai, kas jam „draudžiama“ – yra aibės!

Dar vienas svarbus momentas apie melą šeimoje. Jei vyras iš prigimties yra poligamiškas, kuriam vienos moters niekada negana, tai toks vyras, kol meluoja savo moteriai apie tai, kad turi šalia kitą – tol, tokiam vyrui, svarbu išlaikyti šeimą ir savo žmonos keisti į tą kitą jis neketina. Ir ... mielos moterys, jei jus tai suvokiat, kad .... vyro nepakeisit, kad nesutramdysit jo potraukio svetimiems sijonams... ir!!!!! vis tiek tokį vyrą mylit ir nenorit jo prarasti, tai gerai pamąstykit, ar jums verta demaskuoti tokį melą? Ar jus galėsit susitaikyti su ta teisybe ir gyvent su vyrų, kuris žino, kad jo moteris toleruoja jo neištikimybę. Ar vis tik geriau toleruoti melą ir vyro akyse išlikt oria ir save gerbiančia t.y. ta, kuri tiki savo vyru ir žino, kad ji svarbiausia moteris jo gyvenime.

O jei to toleruoti negalit... nekaltinkit žmogaus, kad jis yra toks koks yra... Nereikalaukit, to ko jis negali jums duoti... Jei vyro kūniška ištikimybė jums yra svarbesnė, už meilę tam žmogui – susiraskite tokį, kuris jums duos tai ko jums reikia, nes kitokių kelių nėra. Visos „manipuliacinės“ ir „šantažinės“ priemonės yra laikinos šiame mūšyje, prieš žmogaus prigimtį.

Metai sarasas: 
2015