Apie trečią kategoriją - Tas, kurios niekada nenorėjo būti meilužėmis, bet tapo apgaulės ir meilės įkaitėmis.

Šios kategorijos moterys arba nežinojo, kad jas mergina vedęs vyras, arba žinojo, visaip vengė santykių, bet buvo gudriai suviliotos, žadant meilę, šeimą ir skyrybas su esama žmona.

Kai vyras deda pastangas pasiekti moterį, rodo jai dėmesį, dovanoja jai savo šilumą ir siekia jos visokiais būdais, išties reta moteris galėtų būti tam abejinga. Net jei protas šaukia: „bėk nuo jo, jis vedęs“, tai širdis sako ką kitą – „pažiūrėk, kaip jis tavęs trokšta. Tavęs ir tik tavęs. Tik tu jam reikalinga“. Jau nekalbant apie tas, kurios įsimylėdavo vyrą, nežinodamos, kad jis vedęs.

Vedusio vyro suvystytos moterys paprastai elgiasi trejopai:

Vienos tiki pažadais ir kantriai laukia (net metų metus), kada tas vyras tesės savo pažadus ir palikęs savo šeimą, ves ją, tačiau pačios nelenda į šeimą ir nedrumsčia ramybės (atvirkščiai, dažniau sulaukia „lazdų“ nuo vyrų žmonų, jei pastarosios sužino apie meilužės egzistavimą).

Kitos, tampa antros kategorijos meilužėmis, kurios imasi priemonių, kad mylimas vyras, galiausiai atitektų jai.

Ir yra tokių, kurios visomis išgalėmis bando atsiplėšti nuo įsipareigojusio vyro, kurio statusas drasko joms širdį. Vienoms tai pavyksta greitai, kitos gali užtrukti ir metelius, kitus, kol pavyksta galutinai išstumti, jausmus įplieskusį, vyrą iš savo gyvenimo.

Jei antros kategorijos meilužės yra veržlesnės, siekiant pasisavinti vedusį vyrą, nes - joms tiesiog reikia vyro, tai trečios kategorijos meilužės apeliuoja į, jas suvysčiusio vyro, sąžinę ir kantriai laukia, kada jis vykdys savo pažadus, nes - yra meilės aukos.

Deja, gyvenime labai retai pasitaiko, kad šiosios sulaukia savo laimės valandos. Dažniausiai, šios kategorijos meilužės, lieka vienos su savo sudaužyta širdimi, prarastu laiku, sutryptu orumu ir pažeista asmenine psichologija.

Metai sarasas: 
2015