Antra kategorija:
Tos, kurios žinojo savo rolę vyrų gyvenime, bet darė viską, kad ta rolė pasikeistų, užimant žmonos vietą.
Šios kategorijos meilužės yra pavojingiausios vedusio vyro santuokai, dėl jų noro vyrą pasisavinti.

O, bet, tačiau ...Net šios kategorijos meilužės nėra, nuo pagrindų, kaltos dėl to, kad įsiveržė į jūsų šeimą.

Kodėl? – Todėl, kad vargu ar tarp tokių atsirastu tokia, kuri pamačiusi vedusi vyrą, bestų į jį pirštu su nuožmiu tikslu – „šis vyras, bus mano, nes aš jį atimsiu iš jo laimingos šeimos!“

Netgi... jei taip ir būtų... tai, patikėkite, prieš vyro (vedusio) valia jokia moteris, to nepasiektų. JOKIA!!!

Dažniausiai tokios moterys mąsto, kad tai ne jos problema, kad vyras vedęs. Ji tai laisva! Ir jei ją kabina vedęs vyras (o dažniausiai taip ir būna), tai čia ne jos problema, kad jis yra neištikimas, o jo. Ir jos visiškai teisios.

Šioje kovoje dėl vyro laimi ta, kuri gudresnė, meilesnė ir protingesnė.

Dažniausiai moterys, t.y. ex žmonos, kurios buvo paliktos dėl kitos (meilužės), visas savo nelaimes ir šeimos griūtį suverčia ant tos „k...vos“ , kuri taip niekšiškai pasielgė, atimdama vyrą iš jos rankų.

Deja, tai klaidingas požiūris, kuris gimdo pagiežą, pyktį, pavydą ir kitokias neigiamas emocijas, kurios „valgo“ ne ką kitą, o jas pačias.

Vyras nėra daiktas, kurį galimą būtų pavogti. Tai nėra bevalis padaras, kuris neturi savo nuomonės, su kuria moterimi jam pasilikti. Jis nėra žmonos nuosavybė ir ne naminis gyvūnas, kuris turi savo šeimininkę.

Todėl, bet kuriuo atveju, meilužės nėra dėl to kaltos, kad griuvo jūsų santuoka ar partnerystė. Jei nebūtų ji, būtų kita. Jie ne kita, tai dar kita... Kaltinti dėl to trečią asmenį, kad jis nesaugojo jūsų šeimos, yra mažų mažiausiai kvaila.

Žmones linkę kaltinti kitus dėl savo nelaimės, todėl, kad nenori pripažinti savo kaltės ar dar blogiau – pripažinti, kad kažkas užėmė tavo vietą, nes buvo geresnis, pranašesnis ir vertingesnis už tave patį.

Metai sarasas: 
2015