Jei yra neištikimi vyrai, yra ir meilužės – logiška. Betgi... ar logiška yra visas jas vadinti "k...mis" ir suversti visas šeimos problemas ant jų?

Meilužes taip pat galėčiau išskirti į tris pagrindines kategorijas:
1. Tos, kurios žino savo rolę vyro gyvenime ir tas vaidmuo jas tenkina.
2. Tos, kurios žino savo rolę vyrų gyvenime, bet daro viską, kad ta rolė pasikeistų, užimant žmonos vietą.
3. Tos, kurios niekada nenorėjo būti meilužėmis, bet tapo apgaulės ir meilės įkaitėmis.

Na, ką gi, pradėsiu nuo pirmosios kategorijos analizės.
Šią kategoriją būtų galima skirstyti į dar dvi: tai tos, kurios taip pat turi partnerystės įsipareigojimų ir tos, kurioms patinka naudotis svetimo vyro dėmesiu, dovanomis, audringu seksu ir tuo pačiu jaustis laisvai ir nepriklausomai.

Ne paslaptis, kad ir moterų giminėje yra tokių personų, kurioms vieno partnerio negana. Taip atsitinka dėl įvairių priežasčių: seksualinio gyvenimo paįvairinimui; dėl pakylėjančio pojūčio, kad kažkam keli tokias aistras, kurių jau negali įžiebti ilgalaikiam partneriui; dėmesio stokos, iš antros pusės, neutralizavimui; iš keršto, sužinojus apie vyro neištikimybę ir t.t., ir pan...

Šios moterys neturi jokių intencijų paveržti meilužį iš šeimos, nes nenori skirtis su savąja. Kitas momentas - apie jos egzistavimą vargiai sužino neištikimojo moteris. Be kita ko – tokio vyro žmona šeimoje tampa laimingesnė vien dėl to, kad jos vyras turi meilužę.

"Nematomas" meilužes (tokias, kurios nekelia jokių problemų) turintys vyrai dažnai už savo saldžią nuodėmę savo moteriai atsilygina įvairiais būdais, todėl tokia moteris jaučiasi laiminga.

Šiek tiek kitaip būna su tomis - laisvomis ir meilužės vaidmeniu besimėgaujančiomis - meilužėmis. Jos visu tuo mėgaujasi iki to momento, kol nepajaučia gilesnių jausmų įsipareigojusiam vyrui (tada peršoka į antrą kategoriją ;)) arba... kol nesutinka tokio žmogaus, su kuriuo sukuria rimtus, įsipareigojimais grįstus santykius.

Metai sarasas: 
2015