Dažnai laiškuose girdžiu nuogąstavimus, kad moters gyvenime pasitaiko tik silpni, problematiški vyrai, kurie pasinaudoja, išsiurbia, išeikvoja gražiausius gyvenimo metus ir moteris vėl lieka viena su savo išsękusia energetika, pažeista asmenine psichologija ir baime vėl ant tokio vyro „užsirauti“.

Visos moterys, kurios jaučiasi vyrų išnaudojamos, pasižymi viena bendra savybe – jos negeneruoja savyje meilės jausmo. Paprastai tai jautrios, emocingos, nuolankios, geraširdės, visą esybę atsiduodančios, lojalios, paslaugios, priklausomos moterys, kurios už viską labiausiai nori būti mylimos. Tik jausdamos vyro meilę ir globą, jos jaučiasi saugios.

Nepasakyčiau, kad visos, prieš tai išvardintos savybės yra blogos, bet! ... reikalas tas, kad norint šalia turėti stiprų vyrą, reikia būti tokiai moterimi, kuri moka DOVANOTI savo meilę.

Stipriems, mokantiems moterimi pasirūpinti vyrams, kurie gyvenime nestokoja nei gerų savybių, nei ambicijų, nei tikslų, iš moterų jiems reikia tik vieno dalyko – tai MEILĖS.

Tam, kad dovanoti vyrui savo meilę, reikia būti jos pilnai, tai reikštų visų pirma - mylėti save, mylėti savo gyvenimą, būti pozityviai, švelniai, moteriškai...

Tokios moterys yra laimingos nepriklausomai nuo to, yra jų gyvenime vyras ar ne. Jų neslegia vienatvė – jos moka ja pasimėgauti. Jos žino savo vertę ir žino, kokio vyro jos nori.

Paprastai, tokios moterys ir gauna tai ko nori. O kai gauna – jos atiduoda visą save, be baimės, kad meilė, kurią jos dovanoja, vieną dieną ims ir išseks. Ne... jos atvirkščiai mėgaujasi tuo, kad turi kur "iškrauti" tą begalinę meilę, kurios būna pritvinkusios.

Moteris, mokanti dovanoti savo meilę, vyrui yra brangiausia likimo dovana. Tik tokia moteris yra pajėgi pritraukti ir išlaikyti stiprų vyrą šalia

Metai sarasas: 
2015