Atvirumas, nuoširdumas prasideda antroje santykių stadijoje, tuomet, kai užsimezgus pažinčiai, žmonės sudomina vienas kitą. Tik tuomet vertėtų atsiverti, jokiais būdais ne pažinties užuomazgoje.

Vėlgi, kai prasideda atviresnis bendravimas, reikia stengtis kuo daugiau klausinėti, domėtis juo: jo kasdienybe, pasiekimais, ateities planais, praeities įvykiais. Būti supratinga, dėmesinga, atidi ir visame kame palaikanti jį. Tai paskatina vaikiną/vyrą pajausti dvasinį ryšį merginai/moteriai, kuri juo nuoširdžiai domisi.

Kuklintis užduodant klausimus tikrai nederėtų. Atvirkščiai, juos uždavinėti drąsiai ir smalsiai. Tačiau, jei vyras nebus pasirengęs atsakyti į vieną ar kitą jūsų užduotą klausimą, jokiais būdais nederėtų įsižeisti dėl slapukavimo. Kiekvienas žmogus yra skirtingai atviras ir skirtingais tempais įsileidžia naują žmogų į savo vidų.

Atvirumo etapas gimdo gilesnius jausmus, žavėjimąsi pačia asmenybe, jos savybėmis, kuria tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą vienas kitu. Todėl slapukauti jau nederėtų, nes tokiu būdu tik atstumsit nuo savęs, o nepritrauksit.

Tačiau!!! Mano asmeniškas patarimas – nepasakokite vyrui to, ko jis jūsų neklausia. Atsiverkite tik tada, kai matysite nuoširdų susidomėjimą jumis. Kuo lėčiau jūs jam „išsilukštensite“ , tuo ilgiau jis jaus stiprų susidomėjimą ir žavėjimąsi jumis. Ir kuo ilgiau jis jumis domėsis, tuo labiau jis klimps į jausmus.

Šioje vietoje moterys daro klaidą, pačios mėgaudamosios dėmesiu ir neatsakydamos tuo pačiu. Taip pat manančios, kad rodydamos savo abejingumą vyrui, paskatins jį labiau jos siekti ir bėgioti paskui. Siūlau paanalizuoti save, esu tikra, kad kiekviena supras, kad greičiausiai jus prisijaukindavo, tas, kuris mokėjo rodyti dėmesį ir domėtis jumis. Ir greičiausiai įsimylėdavote tą, kuriam labiausiai atsiverdavote.

Dar vienas patarimas – nepasakokite tų gyvenimo įvykių, kurie nepiešia jūsų asmenybės gražiomis spalvomis ir kurie neturi galimybės išlysit į paviršių.

Metai sarasas: 
2015