Kiekvienas normalus pasaulio žmogus trokšta turėti mylimąjį – žmogų su kuriuo galėtų dalintis gyvenimo džiaugsmais ir vargais, bei kartu kurti bendrą ateitį.

Iki tol, kol santykiai tampa stabilūs, pora turi praeiti keletą pažinties etapų.
Aš juos suskirsčiau į 4 etapus:

1.Susipažinimo
2.Atvirumo
3.Įsimylėjimo
4.Santykių kūrimo

Jei pora praeina tris pagrindinius santykių etapus ir įkopia į ketvirtąjį – santykių kūrimo, tai tuomet prasideda ilgalaikiai santykiai su ateities perspektyva.

Šiandien pakalbėsiu apie pirmąjį etapą – SUSIPAŽINIMO.

Nėra svarbu, kas yra pažinties iniciatorius: jūs, ar vyras, BET! Labai svarbu, kad po to, kai stiprioji lytis užkimba ant jūsų žavesio "kabliuko", pažinties iniciatyva būtų perleista vyrui.

Susipažįstant, visų pirma reikia vaikiną/vyrą sudominti, tada išlaikyti intrigą ir susidomėjimą savimi.

Būtent šiame etape svarbus paslaptingumas. Į vyro dėmesį turi būti atsakyta tik tuomet, kai jis tą dėmesį parodo jums. Šioje vietoje jūsų iniciatyvumas rodant dėmesį yra nekas kitas, kaip nuolankus savęs siūlymas, o tai vaikinų nežavi, nebent jie norėtų mergina pasinaudoti.

Jei norit su vaikinu/vyru susipažinti realybėje, pakaks žvilgsniu parodyti, kad jis jūs sudomino. Žvelgti reikia pasitikinčiai ir drąsiai, taip, kad vyras tai matytų ir jam nekiltų dvejonė, jog jam pasirodė, kad jus juo susidomėjot. Žvilgsnis turi būti ganėtinai ilgas ir lydimas lengvos šypsenos. Jei ir jūs jį sudominot - jis būtinai ras progą prie jūsų prieiti ir užkalbinti. Jei šio signalo vyrui nepakako, galima tai pakartoti antrą kartą, bet ne daugiau. Tolimesnės „kabinimo“ atakos, jau peržengs priekabiavimo ribas. wink emoticon

Jei tai internetinė pažintis, pokalbio pradžia turėtų būti maksimaliai smagi: lengvas flirtas, komplimentai išvaizdai, pokštai ir panašiai. Nevertėtų liesti kasdienybės temų. Tai neįdomu ir „nekabina“ tęsti pažinties. Tad pamėginkite atitolinti tokius klausimus kaip: ką veiki, kur dirbi kaip leidi laisvalaikį ir t.t. Jei pokalbį veda vaikinas ir imasi klausinėti apie kasdienybę, išmokite šmaikščiai išsisukti, perimant bendravimo vadeles į savo rankas.

Nieko nepasakokit apie save, kol jis konkrečiai nepaklaus. Nepulkit pasakot kur esat, ką veikiat, kodėl turit atsijunkit ir panašiai. Pakanka tik atsisveikinti palinkint geros dienos, ar gero savaitgalio, ar šiaip ko nors gero. 

Šiame etape laimi tas, kuris mažiau papasakoja apie save ir daugiau sužino apie kitą. Tad vos tik sulaukiat vyro dėmesio apraiškos, susikoncentruokit ties domėjimusi juo ir vien tai jums sukurs paslaptingumo aureolę.

Kuo jis labiau atsivers jums ir kuo mažiau jūs papasakosit apie save - tuo labiau jūs jam atrodysit paslaptinga, intriguojanti, įtraukianti,be galo patraukli ir trokštama.

Metai sarasas: 
2015