Pesimizmu pasižymintys žmonės patys, mintimis ir žodžiais, kuria savo neigiamą energetiką. To pasėkoje, jie pritraukia į savo gyvenimą dar daugiau negatyvo.

Kodėl? – Nes suveikia elementariausias visatos traukos dėsnis. Jis yra vienas iš septynių pagrindinių visatos dėsnių, kurį trumpai galima būtų pavadinti: „Toks traukia tokį“.

Mąstydami negatyviai žmonės užprogramuoja save ir savo likimą negatyvui. Tokie žmonės atstumia kitus žmonės, o artimieji priversti eikvoti didelius energetinius resursus savęs išvalymui, o silpnesni perima pesimistišką jų būvį.

Kad ir kas jūs bebūtute: mama, ar jauna mergina, susituokusi ar antros pusės beieškanti – bet kuriuo atveju, išguiti iš savęs, save naikinančia programą – verta!

Nuo ko pradėti tai daryti? - Nuo kelionės į kanceliarinę parduotuvę. Joje reiktų įsigyti gražaus viršelio užrašų knygutę ir gerai rašantį rašiklį.
Joje, sava ranka, kiekvienos dienos pabaigoje, jūs turite užrašyti:

1. Teigiamus dienos įvykius. (pvz: Skaniai pavalgiau. Nusišypsojau praeiviui. Pagyriau kolege dėl jos naujos šukuosenos. Nusipirkau naują suknelę. Supratau, kokia laiminga esu, nes esu puikios sveikatos. Paskambinau mamai ir pasakiau, kad ją myliu. Etc.)

2. Teigiamas savybes žmonių, kuriuos tą dieną sutikote. (pvz: Lina turi nuostabius ilgus plaukus. Agnės šypsena išties labai kerinti. Laura šiandien puikiai atrodė su savo naujais batais. Etc.)

3. Nors vieną punktą, ką jūs žadat nuveikti sekančią dieną, kad teptute labiau teigiamesnė ir pozityvesnė. (Pagirsiu mama, kad ji skaniai gamina. Padėkosiu draugei, kad ji yra mano draugė ir pakenčia visas mano niūrias nuotaikas. Parašysiu nors vieną teigiamą komentarą po nuotrauką, kuria į FB įkels mano draugai. Nusipirksiu naują lupų blizgesį. Etc.)

Taipogi, KIEKVIENĄ dieną, stovėdamos prieš veidrodį jūs turite pagirti nors vieną savo bruožą. Nesvarbu ar tai charakteris, būdas, ar išvaizda. Tiesiog raskit kasdieną nors vieną dalyką savyje, kurį vainikuosite savo pačios pagyrimu. (pvz: Aš esu labai rūpestinga. Man patinka padėti kitiems ir tai daro, be noro, būti už tai įvertinta, o tiesiog todėl, kad man tai daryti patinka. Aš turiu gražius plaukus/nagus/akis/rankas/oda/etc. Esu atsakinga darbuotoja/ mama/vairuotoja. Etc)

Taip diena iš dienos rašydamos užrašuose teigiamus dalykus, jūs kasdieną tapsite mažiau negatyvi ir daugiau pozityvi. Tai nėra sunkus darbas, tad nenustokite to daryti po savaitės ar po mėnesio (mano asmeninės rekomendacijos, tai daryti mažiausiai 3 mėnesius). Kai pajausite, kad ir be užrašų kasdieną, vakare jus aplanko teigiamos mintys, jūsų gyvenimas pradės keistis į gerą.

Pasikeis ne tik jūsų mintys, bet ir visas jūsų energetinis rezonansas.

Tad būkite pasiruošusios komplimentams ir klausimams: „kas su tavimi nutiko? Tu kažkokia kitokia?“

Ir atminkite: geriausi patarimai yra tie, kurie panaudojami praktikoje!

Metai sarasas: 
2015