Mielos moterys, po vakarykščio posto sulaukiau kelėtos laiškų su ta pačia problema, tad to pasėkoje noriu visoms patarti – NEGĄSDINKIT VYRŲ TAIS DALYKAIS, KURIŲ NEGALĖTUTE ĮGYVENDINTI!!!

Supyksta moterys, ant savo antrų pusių, dėl įvairiausių priežasčių. Emocijų pagautos, dažnai paleidžia „į eterį“ gąsdinančius žodžius, manydamos, kad taip paskatins savo vyrus nesielgti/elgtis taip, kaip jos nori.

Tai gali suveikti tik tuo atveju, jei vyras žino, kad grasinančios frazės gali virsti realybė. Bet jie nėra durni. Jai gyvenat aplinkybėse, kurios už save pasako, kad jūsų grasinimai neturi realaus pamato, tai tie žodžiai dar labiau skandina jus, į jūsų pačios sukurtą „pragarą“ ir nardina į menkavertiškumo duobę.

Jei negalite pakeisti situacijos, pakeiskite požiūrį į ją ir visos vidinės jūsų audros, kylančios dėl to, bus nuramintos.

(Jei pačioms nepavyksta pakeisti požiūrį į susiklosčiusią gyvenimo situaciją ir aplinkybes, kurios kuria sumaištį ir depresines nuotaikas Jumyse – kreipkitės į mane el.paštu: noriubutitobula@gmail.com – aš Jums galėsiu padėti.)

Metai sarasas: 
2015