Tęsiant grožio temą, šįkart noriu pasisakyti apie moterų, turinčių gražius vyrus, klaidas.

Kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo lyties, žino, kad GROŽIS VEIKIA. Į gražius žmones kreipiama daugiau dėmesio, jie lengvai pelno simpatijas iš pirmo žvilgsnio, jiems sakomi komplimentai ir taip toliau..

Kaip žinia, mūsų mylimieji mums irgi gražūs. Tačiau kaip būna, kai partneris yra gražus ne tik mums, bet daugeliui kitų?

Vyrams girti moterų grožį yra norma. Tačiau, jei poroje vyras yra tas egzempliorius, kurį pamačius moterys aikčioja nuo jo grožio, tai kažkodėl tokio vyro partnerė-moteris dažniausiai vengia jam sakyti komplimentus, skirtus jo grožiui.

Moterys daro klaidą vyrų išvaizdos privalumų "nematydamos", nesureikšmindamos, negirdamos ar dar blogiau – neigdamos šį, visiems aiškiai suprantamą, faktą. NES ... patrauklūs vyrai visada gauna kitų moterų dėmesį, jie girdi kitų moterų jiems sakomus komplimentus, visada mato jų šypsenas ir taip toliau. Grožis VEIKIA! Nori nenori, bet visus veikia gražūs, patrauklūs žmonės, nepriklausomai nuo to - dėvi jie aukso žiedus ant bevardžio ar ne.

Kai gražūs vyrai susilaukia komplimentų savo išvaizdai TIK iš kitų moterų, tai tuo dėmesiu iš šalies ne tik mėgaujasi, bet .... gali tuo ir pasinaudoti...
O kai iš savo antros pusės girdi liaupses apie jų grožį ir patrauklumą, tai į kitų moterų komplimentus reaguoja kitaip ar netgi visai nereaguoja.

Nors kalbant apie vyrų „katinišką“ prigimtį, galima būtų teigti, jog ne nuo jų grožio ir komplimentų priklauso jų poreikis "pasiganyti laisvėje", tačiau ... kiekviena protinga ir išmintinga moteris žino, kaip prisijaukinti bet kokios rūšies „laukinį padarą“ ir būti vienintelė jo šeimininkė.

Metai sarasas: 
2015