Kai į mano gyvenimą atėjo aiškus suvokimas kas yra gyvenimas ir kam jis yra duotas, visas mano gyvenimas pasikeitė 180 laipsniu kampu, kai gyvenimo aplinkybės išliko tos pačios.

Nuo tos dienos aš KIEKVIENĄ DIENĄ patiriu stiprų euforijos jausmą (laimės būsenos energetinę iškrovą). Viskas kas vyksta mano gyvenime yra tik GERAI vien dėl susiformavusio pozityvaus požiūrio į gyvenimą.

Gyvenimas žemėje iš tiesų tampa rojumi, nepriklausomai nuo aplinkybių ir gyvenimo sąlygų, vien dėl tobulo jausmo viduje – sielos ramybės ir harmonijos su savimi.

Ir taip gali jaustis kiekvienas! Dar geresnė naujiena – tai nėra ilgas darbas su savimi. Tai tėra aiškus suvokimas: "kas yra gyvenimas ir ką aš jame veikiu".

Turit suvokti, kad gyvenime dvasiškai jūs priklausot tik patys sau (vienas į gyvenimą ateini, vienas ir išeini), kad kiekvienas turi savo likimą (gimtinė, tėvai, namai, kaimynai, bendradarbiai, mylimieji, draugai, vaikai ir t.t.), kiekvienas sutiktas žmogus, kuris paliko pėdsaką jūsų gyvenimo istorijoje, buvo ne veltui. Tai buvo tam, kad būtų išmoktos gyvenimo pamokos ir tam, kad jūs patobulėtumėte per jas. Turit išmokti susivokti, kodėl visa tai buvo duota, kad ateityje tų pačių klaidų nekartotumėte.

Išmokti klausyti savo širdies (sielos) balso ir... IR!!! Pasikliauti tik juo, o ne tuo į kokius rėmus jus bando įtalpinti visuomenės nuomonė ir kitokie išoriniai faktoriai.

JŪS NEPRIVALOTE GYVENTI PAGAL KITŲ SUKURTAS TAISYKLES, JEI GYVENDAMI SAVO GYVENIMĄ JAUČIATĖS LAIMINGI.

Nuoširdžiai Jūsų - Sol.Veiga

Metai sarasas: 
2015