„Energetiniai vampyrai“ – turbūt visi žino, ką reiškia šis apibūdinimas.Tai žmonės, kurie neigiamai veikdami kitus, pasikrauna energetiškai, pasijausdami galingi ir įtakingi.

Manau, kad kiekvienas žmogus savo gyvenime yra susidūręs su šio pobūdžio žmogumi: ar tai būtų nuosavi tėvai, uošviai, kitokie giminaičiai, kaimynai, bendradarbiai, draugai, gyvenimo partneriai bei kiti, likimo siųsti žmonės.

Energetinis „vampyrizmas“ pasireiškia įvairiais būdais: nuo paprasto erzinimo replikomis iki psichologinio smurto.
Bet kuriuo atveju, „vampyrai“ energetiškai sodina tik tuos žmonės, kurie pasiduoda jų įtakai. Savo vidumi jie yra labai silpni ir emocingi, tad matydami savo galią prieš kitus, jie gali pasijausti stiprūs ir galingi.

Santykiai su „energetiniais vampyrais“ primena santykį tarp avies ir vilko. Avis vilkui bus draugė tol, kol vilkas bus sotus t.y. tol, kol jūs „maitinsite vampyrą“ jo didybę paglostančiais žodžiais ar veiksmais, tuomet jis jūsų nekąs, bet jei jis pasijaus alkanas – jūs būsit pirmoji auka, kuria jis numalšins savo alkį.

Kitas momentas: vilkas niekada avies negerbs taip, kaip jis gerbia kitą vilką t.y. kol jūs būsite „energetinio vampyro“ donoras, tol, jo akyse, jūs būsite žemesnės kastos atstovas.

Ką daryti, norint nutraukti „vampirizmo donorystę“?
1. Nereaguoti į jo bandymus jus sumenkinti, pažeminti, pasityčioti, paerzinti ir t.t..
2. Suvokti, kad tai silpno žmogaus noras save paauginti, naudojant kitų žmonių galvas, kaip pakopas pasilypėti aukščiau.
3. Žiūrėti į tokį žmogų su gailesčiu, nes jis toks menkutis ir su šypsena, žinant, jog jis jūsų neveikia. wink emoticon

Žinokit, mielieji, tokius žmones, likimas jums siuntė ne veltui. Priimkit juos kaip galimybę, jų dėka, išmokti atsiriboti nuo kitų žmonių bandymų jus sugniuždyti ir išlaikyti savo stuburą tiesiu, net tada, kai kažkas jį stipriai bando sulankstyti niekingų žodžių pagalba.

Nuoširdžiai Jūsų – Sol.Veiga

Metai sarasas: 
2015