Yra kategorija žmonių, kurie, turėdami kažkokių problemų, susireikšmina, mano, kad jų problema yra visų aplinkinių problema. Ir jei kiti nepadeda, tai jie niekšai, egoistai, nemokantys rūpintis kitais ir taip toliau. Bet!..

Nesuvokia, kad didžiausias egoizmas yra jų noras, kad kiti gyventų jų problemomis ir jų likvidavimo rūpesčiais.

Didžiausias paradoksas, kad tokie žmonės, kitus vadindami egoistais, iš tiesų nemato savojo egoizmo, kuris yra toks didelis, jog jo viršūnės nepavyksta pamatyti net stipriai užvertus galvą aukštyn.

Gyvenimas šalia tokio žmogaus tampa dideliu išbandymu artimųjų psichologinei bei psichinei būsenai. Dažnai tokie žmonės turi įgimtą talentą kitais manipuliuoti savo sveikata, padėtimi, pinigais, socialiniu statusu, vaikais, palikimu ir panašiais dalykais.

O didžiausia jų paslaptis yra ta, kad... tie žmonės iš tiesų BIJO prarasti savo artimus/draugus/sutuoktinius/vaikus ir t.t. Jie yra priklausomi nuo kitų žmonių dėmesio, paslaugumo, rūpinimosi ir paniškai bijo netekti to, be ko neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Savo vidinį pažeidžiamumą ir silpnumą jie dangsto išorinėmis galiomis, kuriomis gali manipuliuoti, ar kitokiu būdu psichologiškai „pririšti“ žmones prie savęs .

Metai sarasas: 
2015