Bendravimo menas yra vienas iš svarbiausių gyvenimo instrumentu. Žmogus, mokantis bendrauti su kitais žmonėmis, visada, visokiom aplinkybėm gauna papildomų bonusų savo naudai.

Kas liečia mokėjimą bendrauti, tai šioje vietoje, vienintelis kelias yra praktika. Kuo daugiau bendrausit su nepažystamais žmonėmis (be baimės kitiems nepatikti), tuo labiau save pažinsit. Labiau matysit savo pranašumus ir savo trukumus.

Ne retai, ypatingai iš jaunesnių merginų, sulaukiu šio klausimo: kaip išmokti bendrauti su vyrais.

Pirmas mano patarimas - nebijoti nepatikti. Visų pirma, turit įsisąmoninti, kad visiems negali patikti. To niekada nebuvo ir nebus. Tad išmeskit iš savo asmenybės tą norą patikti kitiems ir vietoj jo ,,instaliuokit,, norą, kad jums patiktu kiti.

Antra - turit priimti save tokia kokia jūs esat, nes tik tokiu būdu, jus suteiksit sau galimybę tobulėti. Kitu atveju, visada gėdinsitės savęs ir užsiskleisite, manydamos, kad niekada nepasieksite aukšto bendravimo lygio.

Ir trečia - praktika.. praktika.. ir dar kartą praktika. Bet kokia patirtis bendravime, pasimatymuose ir panašiai, jus stiprins kaip asmenybę. Nebijodamos suklysti, jus turėsit galimybę pasimokinti iš savo klaidų ir patobulėti. Bendraudamos su skirtingais žmonėmis, jus vis labiau save pažinsit, vis daugiau sužinosit apie save ir savo stipriąsias ir silpnąsias vietas.

 

Metai sarasas: 
2015