Gyvenimas man visada buvo pati įdomiausia knyga – pagrindinis informacijos šaltinis. Visus savo postus aš rašau semdamasi žinių tik iš jo. Tačiau, kartais į mano rankas papuola viena ar kita knyga. Jei savo esybę pajaučiu, kad noriu tai perskaityti, tai aš būtinai taip ir padarau, o perskaičius visada teorija išbandau praktikoj.

Taip man rankose atsidūrė, be galo galingas, gyvenimo valdymo instrumentas. Tai pasąmonės galios. Įvaldžiusi šį „įnagį“, aš į savo gyvenimą prisišaukiau labai daug nuostabių dalykų, įgyvendinau nemažai nuostabių svajonių ir tikiu, jog ateityje manęs laukia dar daugiau jų išsipildymo.

Tai yra nuostabus jausmas, jausti, jog esi savo gyvenimo šeimininkė, savo pasaulio valdovė ir iš visatos gali gauti viską, ko tik geidžia tavo siela.

Todėl visiems pesimistams, skeptikams ir negatyvu persmelkusiems žmonėms, kurie sako, jog jie pasmerkti būti nelaimingi, kad jiems neduoda gyvenime suprasti, ką reiškia laimė, aš tvirtai ir atsakingai sakau jog ....

VISIEMS žmonėms
VIENODAI
SUTEIKTA GALIMYBĖ ŠIOJE ŽEMĖJE GYVENTI LAIMINGAI!!!!!!!!
Visiems!!!

Neduota gali būti konkreti akių spalva, kūno forma, odos tipas/spalva, kitokie genai, geri tėvai, šalis, kurioje gimei, puikus kaimynai, etc. Bet tik ne tai!!!!!!!!!!
Nes tai priklauso TIK NUO JŪSŲ!

Atsistokit vieną sykį prieš veidrodį ir paklauskit savęs, ko jūs norit: BUTI TOKIA KOKIA JUS ESAT, AR BUTI GRAŽESNĖ, LIEKNESNĖ, SEKMINGESNĖ, LAIMINGESNĖ????

Jei jums geriau dejuoti, nei džiaugtis gyvenimu - būkit kokia esat.
Jei jums geriau keikti save ir aplinkinius, nei būti patenkintai savimi ir supančia aplinka - būkit kokia esat.
Jei jums geriau engti likimą vietoj to, kad išmokti gyventi laimingai - būkit kokia esat.
 

Tik nedrįskit sakyti, kad gyvenimas jums nesuteikė galimybės būti laimingai, nes tai tik jūsų sprendimas: BŪTI tokiai ar ne.
TIK JŪS sprendžiat ko norit: TOBULĖTI ar kerpėti vienoje vietoje.

Metai sarasas: 
2015