Seksas yra viena iš populiariausių visos žmonijos temų. Apie jį prirašyta aibės straipsnių, aibės knygų...
Vieniems patinka vienoks seksas, kitiems – kitoks. Vienus jaudina vienoki dalykai, kitus – kitokie. Pradedant įvairioms pozomis, baigiant visokiais fetišais...

Analizuojant žmonių seksualinius polinkius ir potraukius, galima šį tą spręsti ir apie žmogaus asmenybę ir jo psichologiją.

Bet aš ne apie tai...

Sekso temoje yra vienas bendras dalykas, kuris vienija visus žmones. Visus! Tiek vyrus, tiek moteris. Tai - NORAS PATIKTI SAVO SEKSO PARTNERIUI. Tik kompleksai, šiame aspekte yra skirtingi, priklausomai nuo lyties.

Moterims svarbu, kad jos gražiai atrodytų nuogos ir kad įtiktų vyro seksualiniam skoniui. Vyrams svarbu matyti, kad jo partnerė "kaifuoja" nuo jo glamonių ir yra patenkinama iki aukščiausios pasitenkinimo viršūnės.

Jei tik visi vyrai suprastų, kad „fiasko“ lovoje ištinka greičiausiai todėl, kad partnerė buvo pernelyg įsitempusi nuo per didelio noro jam patikti... IR...
Jei visos moterys suprastų, kad aistros liepsnoje išnyksta visi kūno netobulumai ir vyrai mato tik vieną: patinka moteriai, tai ką jis daro, ar ne, bei "gerą seksą" suvokia kaip aistringą seksą, o ne techniškai tobulą...
.... TAI! –
Visi seksualiniai nesklandumai neveiktų poros taip jautriai ir psichologiškai pažeidžiančiai: vyrai - nesijaustų blogai, jei nesugebėjo išsyk moters patenkinti; moterys - nedegtų iš gėdos, kad neatrodė ir nebuvo vyrui tobula.

O kaip dažnai santykiai nutrūksta šioje „nesusikalbėjimo“ ir jautrumo fazėje...

Taigi, mielos moterys... nepamirškit, kad „gera lovoje“ tai, VISŲ PIRMA, – atsipalaidavusi, nekompleksuojanti ir mokanti mėgautis seksu, moteris.

Metai sarasas: 
2015