Esu tikra, kad kiekvienas savo gyvenime esam sutikę žmogų, kurį apibūdinat visų pirma sakom – ŽAVUS... žavingas... kerintis.

Žavus žmogus visada lygu = patrauklus žmogus ir turbūt kiekviena(s) norėtų tokia(-iu) būti.

Ar kada nors analizavote tokį žmogų, mąstėte, kokiomis savybėmis jis pasižymi, kuo ji ar jis pakeri kitus žmones ir neleidžia niekam likti abejingiems?  Ne? – tuomet siūlau išklausyti mano analizes ir pamąstyti: ar galėtute tokia/toks būti ir jūs?! O gal jau esat?

Žavingi žmonės ne visada būna gražūs žmonės, bet tai nebūna kliūtis būti žaviam. Grožiui galima atsispirti, tačiau žavesiui – niekada! Kodėl? Nes grožis yra subjektyvus dalykas: tai kas gražu vienam, kitam gali būti visai negražu, o žavesys, tai ne išorė – tai vidinės savybės, kurios žavi visus be išlygų.

Kokios tai savybės?

Visų pirma – pasitikėjimas savimi ir mokėjimas būti savimi, be baimės kažkam nepatikti.

Žavingiems žmonėms nerūpi kitų nuomonė apie juos, nes jie mėgaujasi būvimu savimi.

Žavingi žmonės moka pasijuokti iš savęs ir moka žavėtis kitais.

Žavingi žmonės niekada nesureikšmina savo žavesio ir nestato savo asmenybės ant pjedestalo, atvirkščiai, jie moka savo dėmesiu sureikšmint kitus ir tai vienareikšmiškai pakeri kiekvieną.

Žavingi žmonės pasižymi teigiama energija, plūstančiu optimizmu ir neužgęstančia šypsena veide – vien tai mistiškai užburia, nes sukuria paslapties šydą.

Taigi...?  Ar jūs esate žavi(us)? – Nevisai?  O ar galėtumėte tokia/tokiu būti?

Nuoširdžiai Jūsų – Sol.Veiga

Metai sarasas: 
2015