Ar žinote kuo skiriasi protinga moteris nuo kvailutė? :)
Pirmoji mėgaujasi apsimesdama kvailute, o pastaroji iš visų jėgų stengiasi atrodyt protingai.

Labai dažnai visuomenėje tiek moterys, tiek vyrai bendraudami su nepažystamais, ar tiesiog su žmonėmis, kurie nepriskiriami artimųjų ratui, stengiasi sukurti protingo/supratingo žmogaus įvaizdį.

Tai taip pat būdinga santykių pradžioje, kai poros nori vienas kitą sužavėti.

PAUZĖS bendravime, silpnesnės psichikos žmonėms sukelia stresą, nerimo jausmą, net prakaitavimą. Tam, kad eliminuoti šį jaudulį ir užbėgt jam už akių žmonės, puola kalbėt belieką, kad tik išvengt nejaukių pauzės akimirkų. To pasėkoje, pripliurpiama daugiau nei reikia ir tai, deja, sukuria priešingą efektą, mėginant save pateikti, kaip protingą žmogų.

Taip atsitinka dėl klaidingo požiūrio į minėtas pauzes pokalbiuose. Neva, jei žmogus tyli, vadinasi neturi ką pasakyti, o tai reiškia, kad jis kvailas. Deja, kartais, tai tikrai tai ir reiškia. Tačiau natūralios pauzės bendravime yra visiškai normalus reiškinys.

Bendravimas susideda ne tik iš išsakytų žodžių. Į bendravimą įeina kūno kalba, akių kontaktas, gestai, mimikos, išreikštos emocijos.

Kartais žmonės tylėdami ir žiūrėdami vienas kitam į akis, pasako daug daugiau, nei kalbėdami žodžiais.

Nebandėt? – pabandykit pauzes išnaudoti pasitelkiant stebuklingu, šypsenos ir žvilgsnio, tandemu – ir suprasit apie ką aš kalbu.

Metai sarasas: 
2015